Σάββατο 8 Οκτωβρίου 2016

Εύκολη επικράτηση 3-0 με μέτρια απόδοση.

Εύκολη επικράτηση για την ομάδα μας με 3-0 επι του Νέου Ηρακλή σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο της Αγίας Μαρίνας. Χωρίς να πιάσει υψηλά επίπεδα απόδοσης ο Γρανίτης προηγήθηκε με 2-0 στο ημίχρονο με τους Γιάννη Δασκαλακη στο 17΄ με κεφάλια έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Κισσανακη. Στο 45ο λεπτό ο πασερ του πρώτου γκολ χρίστηκε σκόρερ με ωραίο πλασέ αφού πρώτα άδειασε δυο παίκτες μέσα στην περιοχή. Το σκορ έκλεισε στο 77ο λεπτό ο Μαυρεδακης με σουτ από τα όρια της περιοχής. Δυο φόρες σημάδεψε το δοκάρι ο Πατρικακης μια στο 35ο λεπτό και άλλη μια στο 70ο λεπτό.